Bir sorun mu var ?

Tüm sorularınızın yanıtı burada.

İade edeceğiniz ürünleri “Yurtiçi Kargo Mercan” şubesine “Zümrüt Doğal Taş” adına ürünlerin faturası ile birlikte karşı ödemeli olarak göndermeniz ve gönderi esnasında aldığınız takip numarasını iade formuna eklemeniz gerekmektedir.

  • Sipariş tarihinden itibaren 15  gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz bir şekilde ürün/ürünlerin iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kısmı iadelerde iade edilmeyen tutar 75 TL ve altı olması halinde kargo ücreti kesilerek iade yapılacaktır.
  • İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
  • Kısmı iadelerde iade edilmeyen tutar 75 TL ve altı olması halinde kargo ücreti kesilerek iade yapılacaktır.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası,
• İade formu ( online olarak doldurulacaktır , çıktı almaya gerek yoktur)
• Sipariş tarihinden itibaren 15  günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

  • Kısmı iadelerde iade edilmeyen tutar 75 TL ve altı olması halinde kargo ücreti kesilerek iade yapılacaktır.

zumrutdogaltas.com‘ a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri olmaması halinde iade kabul edilmez.

Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar (Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kişiye özel tasarımlar ve kişinin özel olarak seçtiği özelliklerle ve ölçülerle oluşturulan ürünler yada kişinin isteği doğrultusunda hazırlanmış ürünler) hariç tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. 

Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?

Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar (Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kişiye özel tasarımlar ve kişinin özel olarak seçtiği özelliklerle ve ölçülerle oluşturulan ürünler yada kişinin isteği doğrultusunda hazırlanmış ürünler) hariç tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır. Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır. 

– Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.

– Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.

– Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.

– Değişim formunu doldurmalısınız.